Menu

Yama chama Michała

Bloger z wyboru, Polak z pochodzenia

Kampania na 'mocarzu'

misternn

Myślałem, że po kampanii prezydenckiej nie zaskoczy mnie już żadna głupota. Mój błąd! Pokaz turbożenady obecnej kampanii powala na kolana nawet najstarszych komentatorów sceny politycznej... a to dopiero początek atrakcji, które nas czekają. Ewa Kopacz jeździ pociągami, Beata Szydło autobusem, a Paweł Kukiz zapierdala na fali niezadowolenia. Nic tylko czekać co wymyśli Palikot, który oprócz brody nosi nowy T-shirt negujący JOW-y.

Start kampanii okraszony wyżej wymienionymi popisami zbiegł się w czasie z najlepszą kampanią reklamową ostatnich lat, a mianowicie z informacją napierdalaną non-stop o grasującym "Mocarzu". Ów dopalacz deprawuję młodzież w całym kraju kierując ich nieskalane myślą twarze ku polskiej służbie zdrowia. Banda młodych debili, którzy jeszcze nie wiedzieli o jego istnieniu została świetnie poinformowana o jego działaniu, a nierzadko również o miejscu gdzie go można kupić. Zajebisty popis sprawności państwa.

Niektóre postulaty polityków wskazują na znajomość branży dopalaczy z poziomu konsumenta. Na szczęście na straży tradycyjnej formy zdrowej poniewierki stoi nasza światła lewica :)

11209369_873325889383058_1319204272003295835_n

 

Znajdziesz mnie również na Facebook'u: 

www.facebook.com/YamaChamaMichala

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© Yama chama Michała
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci